Сучасні студенти живуть в світі Інтернету, соціальних мереж, блогів, тому інформаційні технології все більше проникають в освіту. Застосовуючи традиційні методи навчання та виховання, сучасні викладачі ставлять перед собою нові цілі – використання інноваційних технологій. За допомогою медіа- та інтерактивних засобів викладачам легше використовувати підхід до викладання на основі впровадження інноваційних підходів. Інформаційні технології дозволяють зробити навчальний процес мобільним, диференційованим, цікавим, індивідуальним. Як результат – студенти краще засвоюють навчальний матеріал, не втрачають бажання вчитися.
22 жовтня викладачі Технічного коледжу Бойчук Тетяна Василівна, Крива Лариса Петрівна та Венгер Микола Петрович взяли учать в педагогічному тренінгу на тему «Творимо завтра вже сьогодні: місія викладача в умовах діджиталізації освітнього процесу», який науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти проводив на базі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Бородянського району Київської області.
Цікавими були виступи завідувачки лабораторії педагогічних інновацій Лихогод Ніни Григорівни і завідувачки лабораторії цифрових та медіатехнологій в освіті Жуковської Світлани Анатоліївни.
Учасники тренінгу «Дидактичні можливості хмарних сервісів у освітньому процесі», який проводила заступник директора з навчальної роботи, викладач фізики та астрономії Прилуцького агротехнічного коледжу Дронь Вікторія Василівна пізнали багато повчального про нові дидактичні можливості хмарних сервісів у освітньому процесі. Дронь В.В. показала практичне застосування різних сервісів, які вона використовує в своїй роботі, а саме на уроках фізики та астрономії. Це – е-тестування студентів на основі застосування ефективних тестових сервісів, формування цілісної картини дисципліни (теми) тощо за допомогою інтелект-карт (ментальних карт), створення інтерактивних вправ у LearningApps, веб-квести, програми для швидкого опитування студентів Plickers і Kahoot !
Отримані знання і поради допоможуть викладачам коледжу, учасникам тренінгу, працювати з Google-сервісами , створювати освітні матеріали за допомогою мобільних додатків, презентації, електронні підручники і посібники, зможуть спроектувати й особисто створити авторські електронні засоби навчання.
Учасник тренінгу, викладач фізики Крива Л.П.
http://www.tk.te.ua/index.php/latestnews/32-2008-08-14-18-15-56/2008-08-14-18-16-13/824-uchast-vykladachiv-koledzhu-v-pedahohichnomu-treninhu#sigFreeId659bc3c96d
© 2019 tk.te.ua