Циклова комісія автомеханічних дисциплін налагодила співпрацю з Львівським автодорожнім коледжем НУ «Львівська політехніка». Рік тому студенти разом з викладачами відвідали коледж, ознайомились з його навчально-матеріальною базою та досягненнями. 18 травня 2017 р. Технічний коледж отримав запрошення до участі в І-й Міжнародній науково-технічній онлайн конференції, яка проходила на базі ЛАК НУЛП. 

 Напрямками роботи конференції було заявлено теми:

  • електрична енергія;
  • біопаливо;
  • водневі джерела енергії;
  • інерційні джерела енергії;
  • комбіновані джерела енергії;
  • мережі заправних станцій;
  • діагностика та обслуговування транспортних засобів;
  • перспективи розвитку автомобільної галузі і т.п. 

На віртуальному майданчику зустрілись науковці автомобільної галузі з України, Естонії, Польщі та Литви. 

Студенти Сергій Олійник (гр. ТОА-319), Грат Максим (гр. ТОА-301), Семчишин Арсен  (гр. ТОА-401), які здобувають в нашому навчальному закладі спеціальність «Автомобільний транспорт» (спеціалізація «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»), глибоко цікавляться обраним фахом, є співавторами наукових статей. На онлайн конференції вони представляли результати науково-дослідних робіт, проведених науковцями-автомобілістами Технічного коледжу.

Учасникам форуму цікаво було ознайомитись з напрямками роботи один одного, дізнатись погляди на перспективи розвитку автомобільної галузі у різних країнах. 

Матеріали, які обговорювались під час І-ї Міжнародної науково-технічної онлайн конференції, будуть опубліковані в спеціальному електронному збірнику. 

Підготувала С. Олеськів
Світлини С. Олеські

Євген Базар, Сергій Олійник. 
Стан і особливості сучасної системи постачання автомобільного пального в Україні

 

Орест Марціяш, Руслан Заверуха, Арсен Семчишин.
Дослідження окремих характеристик роботи електромагнітних форсунок системи керування бензиновим двигуном MULTEC-S автомобіля OPEL VECTRA B

 

Володимир Галайчук, Василь Курус, Максим Грат.
Дослідження робочих параметрів автомобільних систем кондиціювання повітря