У рамках договору про співпрацю між Технічним коледжем ТНТУ імені ІванаПулюя та Santa Fe college, США, в Тернополі перебуває професор Чарльз Стефенсон. Містер Стефенсон впродовж тижня читатиме лекції з бізнес-адміністрування та менеджменту студентам коледжу.

У вівторок містер Стефенсон розповів студентам і педагогам коледжу про те, як побудовано  освітні процеси в Сполучених Штатах Америки, про структуру і напрями підготовки в навчальному закладі, в якому він працює. Коледж в американському місті Санта Фе (штат Флоріда) – один з найстаріших і найбільших, в 2015 році був першим за рейтингом в США. 

Лекція викликала глибоку зацікавленість молоді, яка скористалась можливістю з перших уст отримати відповіді на численні запитання. 

Напередодні професор відвідав Тернопільську міську раду. Про бесіду  Чарльза Стефенсона із заступником міського голови Леонідом Бицюрою та начальником управління освіти і науки Ольгою Похиляк міська рада розмістила статтю на своєму сайті (http://www.rada.te.ua/novyny/56337.html).

Тепло зустрів коледж американського колегу

 

Dr. Charles Stephenson, Santa Fe College (Florida, USA). Тема лекції – "Business ethics and social responsibility" (Ділова етика і соціальна відповідальність). 

 

Знайомство з адміністрацією коледжу

 

Містер Чарльз Стефенсон відвідав музей історії та досягнень студентського і педагогічного колективу Технічного коледжу, який був створений в 2013 році.

 

Шановного гостя студенти та викладачі коледжу ознайомили з традицями українського народного костюму та зразками народної творчості. Учениці відділення професійної підготовки за професією "Соціальний працівник. Гувернер" представили вироби, виготовлені власноруч.

 

Силами художньої самодіяльності коледжу був представлений концерт

 

Містер Чарльз Стефенсон ознайомився з навчально-матеріальною базою. Студенти та викладачі розповіли про обладнання навчальних приміщень, здобутки в науковій роботі.