Кожного року в останню неділю жовтня ми відмічаємо своє професійне свято – День автомобіліста.

Викладачі циклової комісії автомеханічних дисциплін організовують та проводять разом зі студентами 1-4 курсів цікаві та дотепні конкурси, вікторини, змагання.

Конкурси в рамках святкування найрізноманітніші: від спортивних і розважальних до інтелектуальних та професійно-практичних.

Розпочинали святкування конкурси: "Технічно грамотний електромеханік" та "Дегустатор". В першому - студенти змагались на швидкість в побудові електричних схем автомобіля, де, окрім теоретичних знань, потрібно було проявити уважність та зосередженість.

У конкурсі "Дегустатор" учасники визначали вміст ємностей будь-яким способом: від огляду - до проб на запах та дотик, словом, - справжні дегустатори.

Наступного дня відбулись конкурси "Умілі руки", де студенти на час розбирали та збирали форсунку дизельного двигуна. Цей конкурс вимагав спритності, хорошої зорової пам’яті та логічного мислення.

Цього ж дня проходило вже традиційне "Автошоу", в якому учасники на власних автомобілях змагалися в майстерності керування автомобілем, а саме - проходження "змійки", паралельне паркування, заїзд на естакаду, маневрування заднім ходом та рушання на підйомі. Також необхідно було знати та виконувати сигнали регулювальника.

Третім етапом була низка спортивно-розважальних конкурсів "Спритна шина":

"Змійка" – проходження траси поміж перешкод на час.

"Піраміда" – конкурс на вміння будувати споруду

Конкурс "Мисливець" - перевірка вмінь влучно потрапляти в ціль

"Тримай мене" – конкурс силовий, і важчий, ніж може здатись на перший погляд

"Силач" – визначав, хто справді козацького роду.

На третій день проходили комп’ютерні конкурси "Швидкі пальці" та "Міські гонки", де учасники змагались в майстерності водіння віртуального автомобіля, демонстрували швидкість та безпомилковість набору тексту.

Одним з найактивніших конкурсів був квест "Знайди мене", в якому учасникам, окрім відгадування назви та призначення запчастин автомобіля, потрібно було знайти вузол, з якого зняли дану запчастину та встановити її на місце. Це була перевірка не лише на знання будови автомобіля, але й на спритність та кмітливість.

Конкурс "Своїми руками" виявляв вміння розбирати та збирати гальмівну камеру автомобіля на швидкість. Окрім навичок роботи з інструментами, необхідно було добре організувати свої дії.

Цікавим був конкурс стінгазет, де учасники мали можливість проявити свою фантазію та майстерність у створенні привітань, кросвордів та жартів з автомобільної тематики.

Підсумковим етапом святкування було відзначення переможців грамотами та подяками.