ІV Всеукраїнський конкурс фахової майстерності за професією «Токар» серед студентів технікумів та коледжів, що навчаються за спеціальністю «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», проведено в Кіровоградському машинобудівному коледжі 21–22 квітня 2016 року. Після урочистого відкриття за участю представників партнерів та гостей конкурсу 23 учасників у складі команд 12 навчальних закладів виконували тестові завдання з дисциплін професійно-практичної підготовки в комп’ютерних лабораторіях Кіровоградського машинобудівного коледжу. Другий, практичний, тур Конкурсу проводився в механічній майстерні Кіровоградського машинобудівного коледжу.

Детальніше...

Кожного року в останню неділю жовтня ми відмічаємо своє професійне свято – День автомобіліста.

Викладачі циклової комісії автомеханічних дисциплін організовують та проводять разом зі студентами 1-4 курсів цікаві та дотепні конкурси, вікторини, змагання.

Конкурси в рамках святкування найрізноманітніші: від спортивних і розважальних до інтелектуальних та професійно-практичних.

Розпочинали святкування конкурси: "Технічно грамотний електромеханік" та "Дегустатор". В першому - студенти змагались на швидкість в побудові електричних схем автомобіля, де, окрім теоретичних знань, потрібно було проявити уважність та зосередженість.

Детальніше...

16 жовтня 2014 року в Народному Домі «Перемога» відбулась щорічна регіональна «Студентська Доба - 2014», де взяли участь 9 університетів і коледжів Тернополя та області. Організатором дійства стала тернопільська молодіжна організація «Файне місто». Цього разу на заході була й команда від Технічного коледжу.

Детальніше...

Рада студентського самоврядування – це група активної молоді коледжу, яка не тільки успішно виконує свої прямі функції щодо навчальної та виховної роботи зі студентством, а й організовує велику кількість заходів для студентської спільноти коледжу, не лякаючись новацій, несподіваних креативних рішень та перетворень. Ось і цього року Студентська Рада організувала та провела Тиждень студентського самоврядування (28 березня – 01 квітня ), на який чекали з нетерпінням всі студенти коледжу.

Детальніше...